Haberler 0

EnerjiSA Milyon Dolarlık Yatırım

EnerjiSA Milyon Dolarlık Yatırım

EnerjiSA Milyon Dolarlık Yatırım

EnerjiSA Milyon Dolarlık Yatırım

EnerjiSA Milyon dolarlık yatırım. EnerjiSA Karabükte 6,5 milyon $ yatırım ile 7 megavatlık GES’i devreye aldığı bildirildi. EnerjiSA , Bandırma’daki ilk GES ( Güneş Enerji Sistemleri) yatırımından sonra Karabük’teki Ges projesini tamamladı. Karabük’te devreye alınan 7 megavatlık GES ile yılda toplam 11.4 gigavatsaat elektrik üretilerek 5 bin Ev’in elektrik ihtiyacı saglayacaktır.. Karabük’teki GES ile şirket, toplam güneş enerjisi kurulu gücünü 9 megavata çıkartmış oldu.

EnerjiSA’nın yaptığı açıklamaya göre toplam 3 bin 600 megavat kurulu gücüyle Türkiye’nin en büyük elektrik üretim kapasitesine sahip olan EnerjiSA,GES ( Güneş Enerji Sistemleri) yatırım yapmaya devam ediyor.

 

Serdar DÜLGER {Serdar DÜLGER}

İstanbul’da dünyaya geldim. Annem beni ilk defa 1989 yılının Temmuz ayında kucağına almış. Yaşamamı halen İstanbul’da devam etmekteyim. Fotoğraf çekmeyi Seven biriyim. Amatör olarak fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. Gezmeyi seven biriyim. Her sene başka ülkeler keşfetmeye çalışıyorum.Araştırma merakım beni bilgisayarla içli dışlı yaptı. Çocuk yaşlardan beri bilgisayar hayatımın bir parçası haline geldi. Blognbey.Net’in kurucusuyum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir