Haberler 0

Güncel Dolar Kuru

Güncel Dolar Kuru

Güncel dolar kuru 05.01.2017 tarihi itibari ile 3,5852 TL olarak satışta. Dolar Kaç TL’ye kadar yükselecek. Dolar 14 Yılın Zirvesine ulaşarak 3,60 TL yi gördü. Peki Dolar ne kadar yükselecek ?

Doların artışı dolara indeksli iş yapan esnafların işlerini’de düşürdü.  Piyasada yaptığımız araştırmaya göre dolar ile malzeme alan firmaların işlerinde %40 lara varan düşüş yaşadıklarını söylüyorlar.

Dolar 4 TL’yi görecek gibi duruyor. Ama piyasada ki bu durgunluk çoğu firmanın kepenklerini kapatacak gibi duruyor. Çoğu esnafın ayakta kalması zor gibi görünüyor. Dolar‘ın normal seviyeleri bize göre 2,80 gibi olmalıdır.

Türkiye’de çoğu firma ödemelerini döviz ile almaktan vazgeçip Türk Liramız ile ödeme kabul etmeye başladılar.

 

Güncel Dolar Kuru

Serdar DÜLGER {Serdar DÜLGER}

İstanbul’da dünyaya geldim. Annem beni ilk defa 1989 yılının Temmuz ayında kucağına almış. Yaşamamı halen İstanbul’da devam etmekteyim. Fotoğraf çekmeyi Seven biriyim. Amatör olarak fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. Gezmeyi seven biriyim. Her sene başka ülkeler keşfetmeye çalışıyorum.Araştırma merakım beni bilgisayarla içli dışlı yaptı. Çocuk yaşlardan beri bilgisayar hayatımın bir parçası haline geldi. Blognbey.Net’in kurucusuyum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir