Genel 0

iPhone 7 Cam Değişimi

98% Ortalama Puan

iPhone 7 Cam Değişimi

iPhone 7 Cam Değişimi 3e Teknik Servis'de değişimini incelememiz sonucu siz değerli okurlarımıza'da Tavsiye etmekteyiz.

iPhone 7 Cam Değişimi
%98

iPhone 7 Cam Değişimi aslında öyle her yerde yaptırılacak bi iş değildir. Sonuçta alın teriniz ile o telefonları alıyorsunuz. iPhone 7 kullanıcıların çoğu telefonununa kılıf ve jelatin takmadan kullanmaktadır. En ufak darbede bile Telefonlar zarar görmektedir. Özellikle ekran üzerine düştüğü zaman zarar görme olasılığı çok yüksektir. Ekran görüntünüz gidebilir yada üst ekran camı kırılabilir. Çok can sıkıcı bir olay, ama cam ve ekran tamirinin onarımı mümkün olduğundan canınızı sıkmayın.

iphone-7-on-cam-degisimi

iPhone 7 Cam Değişimi

 

Bilinmedik yerlerde telefonlarınızı yaptırmayın. Sonuç Olarak pahalıya aldığınız bir cihazı gidip merdiven altı firmalara teslim etmeyiniz.  iPhone 7 Özellikle ön cam kırılmalarında komple ekran değişimi yaptırmanıza gerek yoktur. Ön cam kırıldığı zaman ekranınızda herhangi bir problem yoksa sadece ön cam değişimi yaptırma bileceğinizi biliyor muydunuz ?

iPhone 7 Cam Değişimi

iPhone 7 Cam Değişimi

iPhone 7 Cam Değişimi

Serdar DÜLGER {Serdar DÜLGER}

İstanbul’da dünyaya geldim. Annem beni ilk defa 1989 yılının Temmuz ayında kucağına almış. Yaşamamı halen İstanbul’da devam etmekteyim. Fotoğraf çekmeyi Seven biriyim. Amatör olarak fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. Gezmeyi seven biriyim. Her sene başka ülkeler keşfetmeye çalışıyorum.Araştırma merakım beni bilgisayarla içli dışlı yaptı. Çocuk yaşlardan beri bilgisayar hayatımın bir parçası haline geldi. Blognbey.Net’in kurucusuyum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir