Genel 0

iPhone 7 Kamera Camı Değişimi

95% Ortalama Puan

iPhone 7 Kamera camı değişimi

iPhone 7 Kamera camı değişimi kırılması esnasında sadece dış kamera cam değişimi yapılmaktadır.

iPhone 7 Kamera camı
%95

iPhone 7 Kamera Camı Değişimi aslında sadece kameranın dış bölümünde olan parçasının değişmesi demektedir. Kasa üstünde bulunan bu parça darbe sonucu kırılması kaçınılmaz. Darbenin şiddetine göre kameranız hasar alabilir. Çok sert bir hasar alırsa telefonunuz kamera camı kırılabilir hatta iç kameranıza da zarar gelebilir.

apple-iphone-7-1

iPhone 7 kamera camı değişimi yapıldıktan sonra eskisi gibi net ve kaliteli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Sizin için iphone 7 kamera camı değişimi yapan yer var mı diye araştırma yaptık. Bir kaç firmayı telefonla arayıp sorduk tek bi yerden olumlu yanıt aldık diğer firmalar şuan elimizde kaldı, mallarımız gümrükte gibi bahaneler üretti.

Aradığımız firmanın ismi 3e Teknik Servis. Hatta sitelerinde iPhone 7 Kamera camı değişimi ile ilgili konularıda mevcuttur. iPhone 7 Kamera Camı değişimi için aradığımızda getirirseniz değişimini yaparız. hatta özellikle bastırarak tekrar sorduğumda dış cam elinizde var mı diye tabi gelin halledelim dediler.

Dış Kamera camı değişimi için firmaya ulaşabilirsiniz.

Sizin için araştırma yapmamızı istediğin cep telefon tamirleri için bize mesaj yazmanız yeterlidir.

Serdar DÜLGER {Serdar DÜLGER}

İstanbul’da dünyaya geldim. Annem beni ilk defa 1989 yılının Temmuz ayında kucağına almış. Yaşamamı halen İstanbul’da devam etmekteyim. Fotoğraf çekmeyi Seven biriyim. Amatör olarak fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. Gezmeyi seven biriyim. Her sene başka ülkeler keşfetmeye çalışıyorum.Araştırma merakım beni bilgisayarla içli dışlı yaptı. Çocuk yaşlardan beri bilgisayar hayatımın bir parçası haline geldi. Blognbey.Net’in kurucusuyum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir